Nuk u prit mirë në Shqipëri, por çka bëri më pas gruaja e ‘Çënarit’

00:20 | 12 Qershor 2018

Ka qënduar 3 muaj në një hotel në Shqipëri pasi po punonte si prezantuese e ‘Dancing’.

Mirëpo jo çdo fund është i lumtur dhe kështu ka ndodhur edhe me Almedën e cila nga vendlindja ka dalë e zhgënyer, shkruan lajmi.net

Kjo për faktin se në hotelin ku qëndronte i është dashur të paguar shpenzimet ekstra dhe për këtë i lë faj produksionit.

Menjëherë pas një reagimi në Instastory, Almeda ka njoftuar se gjendet në aeroplan dhe po shkon në shtëpinë e saj bashkë me burrin Tolgahan Saysiman i cili kishte ardhur për ti nderuar në këtë format televiziv por njësoj sipas saj nuk bënë edhe ata.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara