Nicole Scherzinger tronditi rrjetet, vjen me poza ‘hot’ në bikini

09:19 | 14 Janar 2021

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger, është bërë mjaft e përfolur kohëve të fundit në faqet rozë.

Kjo ka ardhur si rrjedhojë e disa paraqitjeve të saj në rrjete sociale, ku shpeshherë i theksohet trupi i saj si peshk, shkruan portali arbresh.info

Dje 42 vjeçarja publikoi video e shtrirë në plazh ku vuri në pah linjat e seksi trupore.

Në bikine me ngjyrë rozë, Nicole shtrihej në rërë gjatë fotosesionit të improvizuar dhe merrte poza.

Përndryshe, për Nicole po flitet se është e gatshme të bëhet edhe nënë, ndërsa numëron muaj në lidhje me Thom Evans. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara