Mori pjesë në videoklipin e saj, Shpati zbulon sa e ka paguar Nita

11:05 | 30 Maj 2023

Këngëtarja Nita Latifi ka publikuar këngën e saj të parë pas daljes nga Big Brother Vip Albania të titulluar “2 gota”.

Në videoklip mori pjesë Shpat Kerleshi, ku më parë dyshja kishin një lidhje.

Por sa e ka paguar Nita, Shaptin për të qenë protagonist në këngën e saj?

Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje vetë ish-banori i BBVA duke u shprehur se ka marrë pjesë vetëm për respekt të Latifit dhe se ka refuzuar të paguhet./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale