Luana Vjollca në Maldive me Krenarin?

08:55 | 27 Shkurt 2019

Bukuroshja shqiptare, Luana Vjollca, i ka vazhduar pushimet e saj duke udhëtuar për në Maldive.

Moderatorja e shndërruar në këngëtare më herët ishte në alpet austriake së bashku me motrën e saj, Marina Vjollca, ndërsa nga vendi i ftohtë e me borë është nisur për në det, ku po ndan fotografi tejet seksi, shkruan portali arbresh.info.

Luana prej ditësh po publikon foto e video nga atje dhe në njërën prej tyre e cila më pas u fshi e ka zbuluar si duket pa dashje personin që po e shoqëron.

Të gjithë po mendojnë se ajo ka shkuar në Maldive me Krenar Cocajn dhe me foton që ua sjellim në vazhdim dyshimet sa shkojnë e rriten.

Së fundmi, ajo e ka publikuar këngën “Boll u bo tu vujt”, të cilën e ka shoqëruar edhe me video muzikore.

Videoklipi është publikuar më 15 shkurt, ndërsa tetë ditë pas lansimit është shikuar mbi 2.2 milionë herë në YouTube./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara