Kylie akuzohet serish nga fansat për photoshop

19:43 | 10 Qershor 2019

Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian do të sjellin raundin e tretë të koleksionit të ri të produkteve kozmetike ‘Koko’.

Bashkë me produktet e reja ato sjellin edhe një set fotografik i ri. Foto e publikuara nuk janë pritur aspak mirë nga fansat e tyre. Shumica e komenteve kanë qenë negative, duke i akuzuar motrat dhe njëherë për ‘photoshop’ të tepruar.

“Supozohet të jetë Kylie dhe Khloe?”, “Nuk e kuptova që ishte Kylie dhe Khloe”, shkruanin disa nga fansat.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara