Kjo është ora luksoze e Fjolla Morinës (FOTO)

14:21 | 30 Qershor 2017

Fjolla Morina gjendet diku në pushime.

Ajo në Instagram poston shpesh fotografi ku shihet në shoqëri me miq, shkruan arbresh.info.

Së fundmi në InstaStory a postuar orën e saj luksoze dhe një çantë.

Ora e Fjollës ka një shumë marramendëse duke kapur shifra të larta.

Për më shumë shikoni dhe gjykoni vet./Arbresh.info

19576115_677784515764080_169617013_n

19691597_677784522430746_858680493_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara