Kimberly ‘hot’ sa më s’ka nga ishulli Mykonos

20:56 | 13 Gusht 2018

Ish ylli i Made In Chelsea tregoi figurën e përkryer në një nga krijimet e saj Kimberly London, kur po pushonte në ishullin Mykonos të Greqisë.

Ajo tashmë është dizajnere e njohur e bikineve, dhe në fotot ajo paraqitet mjaftë seksi me një palë dy-ngjyrëshe, pjesën e poshtme në ngjyrë burgundi dhe atë të epërme me ngjyrë të bardhë.

28 vjeçarja Kimberly, rrallëherë punëson modele për të pozuar me krijimet e saj, pasiqë ajo vet e bën këtë punë përkryer./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara