Kim Kardashian West mund të dokumentojë divorcin në një shfaqje të re televizive

10:24 | 22 Shkurt 2021

Kim Kardashian West mund të dokumentojë divorcin e saj në një shfaqje të re televizive.

Ylli i ‘Keeping Up With The Kardashians’ bëri kërkesë për divorc nga Kanye West në fillim të këtij muaji dhe tani është raportuar se ndarja e tyre e ardhshme do të dokumentohet në një program të ri në lidhje me familjen e famshme.

Një burim i tha gazetës Sunday Mirror se Kim do të dokumentojë ndarjen e tyre në serinë e fundit të familjes E! show, ndërsa mund të jetë gjithashtu një temë diskutimi në një seri të re të Hulu për të debutuar më vonë këtë vit, transmeton arbresh.info.

Ndërkohë, u pohua më parë Kim është “e trishtuar por e lehtësuar” pasi bëri kërkesë për divorc nga Kanye në fillim të këtij muaji.

Një burim tha: “Kim është padyshim e trishtuar, por ajo ndihet e sigurt në vendimin e saj për t’u divorcuar nga ai, sepse ajo e di se është ajo që është më e mira për veten dhe familjen e saj. Ajo tashmë është ndjerë si e divorcuar për muaj me radhë. Ajo ndihet e lehtësuar që të jetë në gjendje të lëvizë më tej “./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara