Google ADS

Kim Kardashian gjithmonë habit me pamjen e saj

18:50 | 15 Shkurt 2019

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në Instagram.

Kim Kardashian ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me pantallona dhe bluzë me lëkurë gjarpri.

Bukuroshja dukej joshëse teksa kishte vënë në pah format trupore, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, Kim Kardashian po pret të bëhet nënë për herë të katërt, fëmijën do ta lind një nënë surrogate.

Shpërndaje në rrjete sociale