Khloe Kardashian provokon me këmbët e tonifkuara

23:05 | 26 Shkurt 2021

Khloe Kardashian vazhdon të jetë ndër personat më të komentuar në rrjet.

Përkundër kësaj, në imazhet që ajo publikon, mundohet që të kurojë pothuajse secilin detaj, shkruan portali arbresh.info

Kjo ndonëse ka bërë që miliona ndjekës ta marrin si shembull, përfshirë edhe për stilin e jetesës.

Njëra prej tyre që ngjalli më shumë reagime, ishte imazhi që shfaqte vetëm këmbët e saj të tonifkuara.

Linjat e saj trupore të formësuara kanë ardhur si rezultat i stërvitjeve të shumta, duke kaluar një pjesë të madhe të kohës.

Theksojmë se bukuroshja brune ka qenë duke shpenzuar pushimet në Turks dhe Caicos. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara