Kënga e re e Yll Limanit arrin 2 milion klikime në Youtube

12:10 | 28 Korrik 2018

“Prej se jena nda”, thotë Ylli Limani në këngën e re.

 

Artisti i njohur shqiptar, Ylli Limani para një jave ka publikuar projektin e ri të titulluar “Prej se jena nda”.

Kënga u prit tejet mirë nga publiku dhe fansat e Yllit pasi për një javë numëron afro 3 milionë klikime në kanalin zyrtar, Youtube.

Ylli gjatë kësaj kohe korri suksese të mëdha me projektet e publikuara dhe mjaft të suksesshme.

Shpërndaje në rrjete sociale