Kate Hudson flet për jetën e saj dhe 3 fëmijët me burra të ndryshëm

23:49 | 26 Janar 2021

Aktorja Kate Hudson, e nominuar për Oscar, grua afariste dhe nënë e tre fëmijëve me burra të ndryshëm, ka folur për jetën e saj në një intervistë për Today.

“Kam tre fëmijë me burra të ndryshëm”, tha ajo gjatë intervistës, transmeton portal arbresh.info

Fëmijët e Hudson gjithashtu përfshijnë një gamë të gjerë të moshave. Rshtë Ryder, 17 vjeç, të cilin ajo e ndan me ish-burrin Chris Robinson; Bingham, 9 vjeç, babai i të cilit është ish i fejuari Matt Bellamy; dhe Rani Rose, 2 vjeç, babai i të cilit është i dashuri i Hudson, Danny Fujikawa.

“Pritjet që kam nga jeta janë fëmijët e mi dhe familja”, tha ajo.

Sa për “baballarët e saj të shumtë”, Hudson dhe vëllai Oliver Hudson janë larguar nga babai i tyre biologjik, aktori dhe muzikant Bill Hudson, për pjesën më të madhe të jetës së tyre dhe janë rritur nga nëna e tyre Goldie Haën dhe partneri i saj, Kurt Russell.

“Është temë e vjetër”, tha ajo. “Unë kam një familje të shkëlqyeshme. Një nënë shumë të bukur. Kam një njerk që luajti një rol të madh në jetën time, luajti figurën e babait të besueshëm. Por, nuk e heq faktin që ne kemi një baba dhe e njohim atë”.

Se si e ka kaluar ajo pandeminë me fëmijëet e saj, Kate Hudson, kujton se fëmijët e saj kanë mbushur shtëpinë dhe boshllëkun gjatë kësaj periudhe të vështirë.

“Thjesht mendoj për njerëzit që kanë humbur më të dashurit e tyre dhe besoj se ne duhet të qëndrojmë të bashkuar dhe brenda në shtëpi edhe për pak kohë”, tha ajo. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara