Ish- e dashura e Mario Balotellit do t’ju çmend me foto nga plazhi

07:17 | 7 Prill 2017

Romanca me Mario Balotellin e zhvendosi në Itali për pak kohë dhe më pas në Angli, kur futbollisti italian u transferua tek Manchester City.

E në përfundim të lidhjes së tyre që zgjati 6 muaj, Fanny Neguesha vendosi të vazhdonte karrierën e saj në botën e spektaklit përtej Atlantikut.

Ajo ndodhet në Majemi dhe puna si modele e kërcimtare i jep kohën e nevojshme që të shijojë edhe rrezet e diellit në këtë pjesë të Shteteve të Bashkuara.

1491476513_fan8 1491476435_fan 1491476442_fan1 1491476449_fan2 1491476456_fan3 1491476462_fan4 1491476469_fan5 1491476475_fan6 1491476503_fan7

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara