I dashuri i Duas bën simbolin e shqiponjës me duar

15:46 | 14 Janar 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, e ka nisur Vitin e Ri 2021 me pushime.

Ajo bashkë me familjen e saj dhe të dashurin Anwar Hadid, janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Tulum të Meksikës, shkruan portali arbresh.info

E së fundi babai i Duas, Dukagjin Lipa, në mesin e shumë fotove, pozoi edhe me të dashurin e të bijës, Anwar shfaqet duke bërë shqiponjën që tashmë është simboli i gjithë shqiptarëve.

Familja Lipa përndryshe jetojnë në Mbretërinë e Bashkuar prej shumë vitesh, me përjashtim të Duas e cila ka rreth një vit që është shpërngulur në Los Angeles me të dashurin e saj.

Ajo është e nominuar sivjet për gjashtë çmime në atë që njihet si mbrëmja më e madhe e ndarjes së çmimeve, “Grammy Awards”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara