Gigi Hadid uron Zayn për Ditën e Baballarëve: Vajza jonë është me fat

00:42 | 21 Qershor 2021

Me rastin e Ditës së Baballarëve,modelja Gigi Hadid i  ka bërë një dedikim partnerit të saj,Zayn Malik.

Përmes rrjetit  social , Instagram, Gigi ka postuar një foto të Zayn teksa mban vajzën e tyre në krah.“Khai jonë është me shumë fat që ka një baba që e do shumë dhe bën çdo gjë për ta parë atë të qeshë!!! Zayn gëzuar Ditën e Baballarëve për herë të parë.Jam shumë mirënjohëse për gjithë copëzat e vogla të saj që janë të tuat. Të duam shumë”, ka shkruar modelja.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara