Fifi dhe Adisi “arratisen” në New York

13:12 | 14 Tetor 2022

Këngëtarja nga Ferizaj Fifi krahas një karrierë të suksesshme muzikore tërheqë vëmendje edhe me jetën e saj private.

Fifi ka gjetur dashurinë dhe prej muajsh po shijon një romancë me Adis Patushin, shkrua arbresh.info

Dyshja janë pothuajse të pandashëm kudo.

Fifi dje ka bërë një postim me të dashurin e saj, ku shihet se nuk janë as në Kosovë e as në Shqipëri.

New Yorku është vendi ku çifti kanë zgjedhur që të shkojnë.

Ndryshe, sa i përket muzikës këngëtarja ka paralajmëruar projektin e ri “Trauma” që pritet të publikohet së shpejti./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale