Fejohet Rozana Radi

14:54 | 22 Gusht 2018

Këngëtarja Rozana Radi i jka dhënë fund beqarisë.

Ajo është fejuar me të dashurin që e kishte qe disa vite, shkruan arbresh.info.

Emri i tij është Shpëtim Karakushi me profesion oficer i policisë gjyqësore dhe jeton e vepron në Tiranë.

Foton e ka publikuar vetë Rozana e cila tashmë me të fejuarin e saj gjendet në pushime verore./arbresh.info/

 

#lemievacanzeitaliane #parlamidamore #bellaiatlia #sorrento

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara