Fejohet aktori Idris Elba

16:28 | 10 Shkurt 2018

Idris Elba është fejuar me partneren e tij Sabrina Dhowre, pasi i propozoi për martesë në një kinema në Londër.

Aktori 45 vjeçar u ul në gjunjë para miqve dhe kolegëve ku po shfaqej filmi i tij më i ri Yardie, transmeton portali arbresh.info

E tërë audienca brohoriti kur ajo tha po.

Çifti u takuan në Kanada vitin e kaluar. Ai ka dy fëmijë nga dy martesat e mëparshme.

Kujtojmë se Idris është menduar tashmë një kohë të gjatë që do të bëhet pjesë e agjentit më të famshëm në botë 007. Mirëpo ende nuk janë konfirmuar zërat që britaniku do të jetë James Bondi i ardhshëm./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara