Enca tregon se është 100% bishë sipas testit të ADN’së

23:59 | 18 Gusht 2019

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhiu, ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet shumë tërheqëse.

Por më interesante është mbishkrimi i postimit ku thotë “Sot bëra testin e ADN’së dhe doli se jam 100% bishë”.

Artistja që ka mbi 2 milionë ndjekës në Instagram, ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara