Enca ngre temperaturat, pozon joshëse në bikini

15:15 | 21 Gusht 2021

Enca Haxhia ka zgjedhur sërish të ngacmojë imagjinatën e gjinisë së fortë përmes një fotografie të publikuar në profilin e saj në Instagram.

E veshur me bikini, këngëtarja ka pozuar nga prapa, ndërsa imazhi ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe mijëra komente, shkruan portali arbresh.info

Sot ka zgjedhur të postojë një fotografi e veshur në bikini me ngjyrë bezhë teksa vëmendjen e marrin linjat e saj trupore.

Ndryshe, “Suavele” titullohet projekti më i fundit muzikor i Encës që është kompletuar edhe nga ana vizuale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara