Enca Haxhiu shfaq linjat e saj trupore të zjarrta

19:34 | 17 Shtator 2019

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar edhe sot me fotot e saj provokative nga pushimet.

Por, si duket angazhimi i këngëtares gjatë verës ka bërë që këngëtarja të mos këtë një trup të tonifikuar mirë.

Kështu, ajo në fotot e fundit në bikine, Enca tregon gjoksin e saj bombastik dhe format e saj të kolme.

Që disa ditë këngëtarja është në pushime derisa po i kalon pushimet në Belek të Turqisë në një hotel tepër luksoz.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara