Edhe Semi pajtohet me Donaldin, aktori e fton në emisionin e tij

14:59 | 19 Maj 2022

Duket se gjërat janë qetësuar mes Donald Veshajt edhe Semi Jaupajt, duke qenë se kjo e fundit që pas daljes nga Big Brother.

Pak ditë ka prej kur u konfirmua ribashkimi i Borës me Donaldin, e si duket kjo ka bërë që edhe Semi t’i harrojë të gjitha hatërmbetjet.

Ishte Donaldi ai i cili publikoj një video në ‘Instastory’ duke paralajmëruar episodin e ri të emisionit.

Aty shihet Semi në krahët e tij, ku pritet që ajo të jetë musafire.

Ndryshe, Bora dhe Donaldi u shfaqën së bashku dhe tejet të afërt në sfilatën e Valdrin Sahinit, e cila u mbajt në Prishtinë tri ditë më parë. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale