E keni vënë re gjestin fyes të Bebe Rexhës në klipin e ri? (FOTO)

09:14 | 11 Mars 2017

Ditën e sotme, Bebe Rexha ka publikuar klipin e këngës “Fuck Fake Friends” e cila bën pjesë në albumin debutues të këngëtares.

Shqiptarja ka bashkuar forcat me reperin e njohur, G-Eazy, në një klip që në pak orë ka kapur shifrën e 500 mijë klikimeve.

Ndërkohë që shumë e kanë parë, pak janë ata që kanë kapur gjestin “e pistë” të Bebe Rexhës.

“Ngre gishtin e mesit, ndërkohë që këndoj… fuck shokët e rremë”- thotë ajo disa herë gjatë këngës.

Këtë varg Bebe e ka shoqëruar në klip me gishtin e mesit, dhe jo vetëm një herë!

Duket se këngëtares i ka ardhur në majë të hundës me njerëzit që shtiren si miq të saj, aq më tepër tani është shumë e suksesshme.

beberexha1

beberexha

Lajmet më të lexuara