Dua Lipa dhuroi performancë mahnitëse në koncertin e radhës në Amsterdam

09:14 | 18 Maj 2022

Artistja me renome ndërkombëtare aktualisht është në mes të turneut të saj të shumëpritur “Future Nostalgia”.

Në kuadër të këtij turneu, Lipa argëtoi fansat e saj holandezë për natën e dytë me në Ziggo Dome të Amsterdamit, ku u ngjit në skenë me një kostum rozë, shkruan arbresh.info

Bukuroshja shkëlqeu në këtë kostum me doreza të ngjashme, të cilat i vinin deri te parakrahët dhe ajo mahnitëse në skenë me veshjen që e përshtati me çizmet e saj me taka po ashtu rozë.

Dua performoi një varg hitesh të saj, duke përfshirë “New Rules”, “Levitating” dhe bashkëpunimin e saj me Calvin Harris,”One Kiss”.

Kujtojmë se, turneu i Duas, “Future Nostalgia” filloi në shkurt në Miami të Floridas, pasi u shty tri herë për shkak të pandemisë së vazhdueshme të coronavirusit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale