Destinacioni përrallor që Blero dhe Afrona e zgjodhën për muajin e majltit

23:08 | 12 Shtator 2019

Blero Muharremi dhe Afrona Dika pas disa ditësh do ta kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre.

Çifti kanë finalizuar përgatitjet e dasmës, ndërsa para disa ditësh kanë realizuar edhe një fotosesion në bregdet.

Së fundi, ishte Afrona ajo e cila përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se ajo dhe Blero për muajin e majltit do të udhëtojnë në ishujt Hawai, shkruan lajmi.net

Kujtojmë se dasma e Bleros dhe Afronës është më 21 shtator.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara