Dafina Zeqiri dhe Majk paralajmërojnë projektin e ri “Më fal”

08:22 | 11 Janar 2022

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri dhe reperi i njohur Majk do të sjellin projektin e ri.

“Më fal” titullohet kënga e tyre që do të publikohet së shpejti.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Dafina përmes një postimi në rrjetin social, Instagram.

“Më Fal #loading”, ka shkruar ajo Dafina. /arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara