Çfarë thoshte Almeda Abazi për martesën para se të njihte “Çënarin”? (VIDEO)

14:18 | 19 Prill 2017

Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi është bërë një prej figurave më të famshme në Turqi.

Bukuroshja e cila para pak muajsh është martuar me aktorin e famshëm Tolgahan Sayisman i cili te shqiptarët është i njohur për rolin e tij si “Çënari”.

Në një intervistë për Top Channel, nëna e Almeda Abazit ka rrëfyer se si vajza e saj kishte thënë gjithmonë se dëshironte që personi që do të zgjedhte për burrë të ishte mashkulli i parë dhe i fundit në jetën e saj, transmeton arbresh.info.

Sipas saj, Almeda nuk ka jetuar asnjëherë me Tolgahan deri në momentin që janë martuar.

“Almeda gjithmonë ka pasur kritere në drejtim me martesën. Thoshte një do njoh, në kuptimin e një marrëdhënie, një do jetë, ai do të jetë i pari dhe i fundit, inshalla, dhe në qoftë se do të përputhemi, ai do të jetë që unë do të martohem dhe vetëm kur të martohem do të zhvendosem për të jetuar me të”, ka thënë Albana, e ëma e Almedës.

Për më shumë shikoni videon më poshtë./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara