‘Çënari’ publikon imazhin romantik që realizoi me Almedën në Durrës

21:10 | 16 Korrik 2018

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayışman dhe gruaja e tij Almeda Abazi duken shumë romantik në imazhin e fundit.

 

Fotografia profesionale të cilën ‘Çënari’ e ka hedhur në Instagram është realizuar në Durrës të Shqipërisë, transmeton portali arbresh.info

Ky imazh ka qenë pjesë e fotosesionit të cilin çifti e kanë realizuar së fundmi. Almeda dhe aktori turk po konsiderohen si njëri ndër çiftet më simpatike të momentit./Arbresh.info/

❤️????

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara