“Çënari” mahnit fansat duke kënduar këngën e Ledrit dhe Erës (Video)

16:00 | 11 Shtator 2017

Çifti i njohur Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë shumë aktiv në rrjetet sociale. Ata vazhdimisht postojnë foto dhe video nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, është Almeda ajo që ka publikuar një video të burrit të saj i cili dëgjohet duke kënduar këngën “Shumë pis” të Era Istrefit dhe Ledri Vulës.

Tolgahan duket se ka filluar ta mësojë mjaft mirë gjuhën shqipe.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara