“Çënari”, Almeda dhe Ermali bëhen bashkë për një projekt ndërkombëtar

10:39 | 22 Maj 2018

Tolgahan Sayisman po forcon edhe më tepër duket se marrëdhëniet me shqiptarët.

Aktori turk, i njohur në Kosovë si “Çënari”, vitin e kaluar ka kurorëzuar lidhjen me martesë me Almeda Abazin.

Çifti ka pasur një mysafir të veçantë gjatë këtyre ditëve, Ermal Mamaqin i cili është edhe bashkëpunëtor dhe mik i modeles.

Ky takim ka prodhuar edhe një nismë për një projekt të përbashkët ndërkombëtar. Të paktën këtë përmes një mesazhi në rrjetet sociale e ka konfirmuar vet Ermali.

New International project loading…? @tsayisman @almeda92

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara