Çagatay Ulusoy rrit mjekrën dhe flokët për një rol në një film

12:53 | 3 Shtator 2020

Aktori dhe modeli i njohur turk, Çagatay Ulusoy, vazhdon të jetë një nga personazhet VIP më të përfolur në shtypin rozë.

Artisti, i cili nuk ishte i përfshirë në ndonjë projekt për një kohë të gjatë, ka fituar peshë për një rol të ri në film.

Ai ka befasuar fansat teksa është shfaqur me mbipeshë dhe rriti flokët e mjekrrën për projektin e radhës.

29 vjeçari ka mbajtur për një kohë të gjatë të zënë tabloidet turke me lajmet se ka shtuar peshë, të cilën gjithsesi e bëri me një arsye.

Ulusoy, që komentohet tejet shumë edhe për fizikun atraktiv, ndryshoi imazhin e tij sepse do të portretizojë një baba që është një ‘burrë plehrash’ në filmin e tij të ri.

Imazhi i fundit i aktorit ku shfaqet në një dasmë bëri bujë gjithandej në rrjetet sociale dhe u bë një nga temat më të diskutuara për një kohë të shkurtër.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara