Butrint Imeri vjen me “Xhanëm”

14:53 | 14 Dhjetor 2017

Një këngëtar shumë i dashur, sidomos nga moshat e reja, ka promovuar këngën e tij më të re “Xhanëm” quhet kënga e tij e postuar në YouTube pak minuta më parë, që ka ardhur së bashku me videoklip.

Kënga me tekst të vetë këngëtarit, është punuar nga BigDeal Records, që kanë bërë edhe muzikën, shkruan rtv21.tv.

Videoklipi është punuar nga Supercut, me regjisor Besian Durmishin, dhe shfaq pamje të veçanta nga disa vende egzotike, Menjëherë pas publikimit kanë vërshuar komentet e fansave që e pëlqejnë këngën, gjë që tregon se edhe kjo këngë e Butrintit do të bëhet hit, pasi kujtojmë se kënga e tij “Bella” ka mbledhur mbi 23 milionë klikime në YouTube.

Këngën së bashku me klip mund ta ndiqni në videon e mëposhtme./21Media

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara