Bebe Rexhën e befason një fans

08:45 | 21 Maj 2018

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Bukuroshja jonë po vazhdon me suksese të njëpasnjëshme dhe koncerte anembanë globit.

Ajo së fundi ka qenë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në “Billboard Awards”, ku ishin të pranishëm shumë yje botërore.

Por, 28-vjeçaren në tapetin e kuq e priste një befasi që i kishte përgatitur një fans i saj i quajtur Mason Ramsey.

Ky i fundit me kërkesë të prezantueses në qilimin e kuq filloi të këndojë një këngë të shqiptares, e cila gjë e befasoi këndshëm Rexhën.

“Kur Mason Ramsey e këndon më bukur se unë këngën time”, ka shkruar ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram, Rexha.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i publikoj gjatë muajve të ardhshëm.

When @lilhankwilliams sings your song better then you. ??‍♀️

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Going back home to @bear_rexha Thank you @bbmas for having me. Xoxo

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara