Beatrix Ramosaj i veshë bikinit e njejta si të JLo-s

15:26 | 28 Korrik 2022

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo këto ditë duket se është duke shijuar disa ditë të mira pushimi, shkruan arbresh.info

Në disa foto të publikuara, Beatrix u shfaq joshëse e veshur me bikini duke vënë në pah format e saj trupore.

Ajo që mor vëmendje ishin një palë rroba banjë njëpjesëshe që Beatrix kishte zgjedhur të vishte, e që ishin ta ngjashme me ato të yllit botëror të muzikës, Jennifer Lopez.

Derisa ato të këngëtares shqiptare ishin me ngjyrë ari dhe prerje të tejdukshme, artistja latine pozoi me një palë me ngjyrë të bardhë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)


Kujtojmë që projekti i saj i fundit i saj mban titullin “Vonë”, ndërsa ajo ka paralajmëruar se është duke punuar për muzikë të re. / arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale