Autorja e Përputhen ka disa fjalë për Jasminën e Andin

01:37 | 5 Prill 2021

Andi dhe Jasmina kanë shprehur qysh moti pëlqim ndaj njëri tjetrit ku Andi ishte deklaruar se do jetë në emision vetëm për Jasminën.

Edhe pse shpesh herë po kanë edhe mos pajtime duket se ata të dy nuk mund të ndahen nga njëri tjetri.

E pikërisht për këta të dy autorja e emisionit Përputhen, Olsa Muhameti është pyetur nga përcjellësit se a mendon se Andi e Jasmina janë çift i bukur.

Po dhe shkojnë aq shumë bashkë, uroj që Andi dhe Jasmina të përfundojnë bashkë” është përgjigjur Olsa.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara