Arta Elezaj me poza joshëse pranë veturës luksoze ‘Mercedes’

09:29 | 26 Shtator 2022

Arta Elezaj është çdo herë në fokus dhe merr vëmendje me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Klina nuk heziton të provokoj duke vënë në pah linjat e saj joshëse të trupit, shkruan arbresh.info

Së fundmi është shfaqur më sportive me një palë tuta të markës ‘Off White’ dhe triko të bardhë po ashtu të së njëjtës firmë.


Modelja ka marrë poza atraktive pranë një veture të tipit Mercedes, në një nga modelet e reja.

Bukuroshja dukej në formë të mrekullueshme, teksa bini në sy format trupore për të cilat ajo përkujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër.

Ndërkohë, përveç postimeve në rrjetet sociale, Artën ka kohë që nuk e shohim në një projekt televiziv. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme