Arjan Konomi dhe Sindi vazhdojnë sherrin në rrjetet sociale

16:13 | 24 Mars 2021

Puntata e dy ditëve më parë në “Për’puthen” u bë virale në rrjet pas sherrit të ashpër të Sindit me djemtë dhe Arjan Konomin.

Sindi u çua në këmbë për të marrë vëmendjen e të gjithëve dhe përpara se të deklarohej vetëm për Muratin, kishte dy fjalë për të tjerët.

Ndër të tjera, Sindi tha se edhe Arjani kishte thënë të enjten nën zë “hiqjani bateritë kësaj…”. Arjani e pranoi këtë gjë dhe tha se ka qenë batutë.

Gjithashtu ai u përplas me Sindin dhe e ofendoi duke u shprehur se ai që do e zgjedhë atë për partnere do të jetë fatkeq. Arjani i bëri thirrje edhe Muratit që të kërkojë në vajzë të mirë, sepse ai nuk meriton dikë si Sindi. Opinonisti u shpreh se Sindi ka çekuilibër nervor dhe se para të futej në emision duhej të kishte bërë një vizitë te psikologu.

Përplasja e tyre ishte e ashpër dhe thumbat kanë vazhduar edhe në rrjete sociale.

Ariani ndau pak më parë në Instagran një film të cilin ia përmendi edhe Sindit në emision.

“Ju këshilloj të shihni një superfilm

“Gra në prag të një krize nervore”. Nga regjisori Pedro Almodovar (çmim ‘Oscar’)”- shkroi ai, si thumb për Sindin.

Kjo e fundit ka reaguar nëpërmjet një videoje në InstaStory, ku i dedikon Arjanit (dhe jo vetëm), fjalët e këngës:

Shpërndaje në rrjete sociale