Argjentina Ramosaj ditët e karantinës po i kalon në Bjeshkët e Nemuna

18:43 | 29 Prill 2020

Këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj ka qenë mjaft aktive këtë vit me projekte muzikore.

Për momentin, ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me familjen e saj, pas qëndrimit për muaj me radhë, shkaku i virusit COVID-19, shkruan portali arbresh.info

Së bashku me burrin e saj, Dukagjinin, dhe djalin e tyre Noah, familja së bashku po e kalojnë periudhën e karantinës në Bjeshkët e Nemuna.

Argjentina është shquar gjithmonë si një prej këngëtareve më me stil të skenës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara