Aktori kosovar i roleve negative vjen me një intervistë komike

22:47 | 22 Tetor 2017

Kenan Gergurovci ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai përpos që është regjisor, skenarist, producent është edhe aktor, përcjell arbresh.info.

Kenani zakonisht në filmat që ka luajtur ka pasur rolin negativ.

Në një intervistë për n’ZOOM ai vjen krejtësisht ndryshe.

Ndiqeni intervistën e tij ku ai duket tejet i qetë dhe i qeshur./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara