Google ADS

Agnesa Vuthaj është shoqe e ngushtë me këtë këngëtare (FOTO)

22:31 | 3 Mars 2017

Agnesa Vuthaj është një person i dashur nga të gjithë.

Ajo sjell pozitivitet në çdo organizim që bën, shkruan arbresh.info.

Por, së fundmi ajo nuk po merr pjesë në evente të ndryshme por po qëndron e heshtur vetëm me biznesin e saj të rrobave dhe këpucëve.

Agnesa aktualisht është në Tiranë dhe po kalon kohë të mirë me mikën e saj të ngushtë këngëtaren Vesa Luma.

Në një postim në InstaStory shihet Vesa në veturë teksa fotografon Agnesën duke hyrë në veturë./Arbresh.info

vesa