Afrona Dika merr lule për Shën Valentin por jo nga Blero!

16:50 | 14 Shkurt 2017

Modelja e njohur Afrona Dika, për të cilën është folur shumë për jetën e saj personale dhe lidhjen e saj me këngëtarin Blero .

U fol shumë për një ndarje të tyre, por dyshja e bëri të ditur vetë në profilet e tyre përmes fotografive qe kanë postuar se ata përsëri janë bashkë , shkruan portali arbresh.info

Afrona para pak minutash ka postuar një foto në instastory  ku shihet me një buqetë me lule, modelja nuk ka treguar se kush i ka dërguar lule në ditën e Shën Valentinit, a është Blero a po dikush tjetër mbetet të shihet/Arbresh.info

ggggggg

Shpërndaje në rrjete sociale