A keni parë nënën e Almedës? Vjehrra e “Çënarit” është një zonjë e vërtetë

00:36 | 11 Maj 2018

Ajo është ndër femrat më të komentuara në shtypin rozë.

Almeda Abazi, e cila tashmë është edhe nusja e aktorit të famshëm turk,i njohur për shqiptarët si “Çënar”, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Ajo po shijon jetën bashkëshortore si edhe udhëtimet e shpeshta, e që nuk heziton ti ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

Kësaj radhe Almeda ka publikuar një fotografi të një personi mjaft të dashur, nënës së saj.

​ “Gjithçka e imja” e ka përshkruar ajo postimin e saj, ku shihet nëna e saj teksa shijon kafenë në rrezet e diellit.

Siç edhe shihet, Almeda për nga dukja e saj i paska ngjarë shumë të ëmës, pasi edhe ajo duket mjaft bukur me flokë të gjata dhe të zeza.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara