Tetovë, 30-vjeçari aksidenton për vdekje një 6-vjeçare

20:52 | 13 Janar 2021

Sonte rreth orës 18:00 në rrugën ,,Vidoje Smilevski Bato” në Tetovë, ka ndodhur aksident trafiku, ku vetura ,,Volsvagen Golf” me targa të Tetovës e drejtuar nga një 30-vjeçar nga Falishti i Tetovës, ka aksidentuar një vajzë 6 vjeçare e cila pas aksidentit është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, ku edhe iu është nënshtruar plagëve të rënda që kishte pësuar dhe ka ndërruar jetë.

Inspektim në vendin e ngjarjes është duke e kryer Prokurori Publik dhe ekipi nga SPB Tetovë./alsat

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara