5 kombinime me pantallona lëkure që do t’ju garantojnë një look ‘chic’ këtë pranverë

09:57 | 12 Mars 2021

Pantallonat e lëkurës janë një ‘must’ i gardërobës edhe gjatë kësaj pranvere. Nëse jeni në kërkim të një frymëzimi për t’i kombinuar ‘ad hod’, më poshtë do të gjeni 5 propozime për t’u provuar menjëherë.

Në alternativë të xhinseve të cilat i vishni çdo ditë, pantallonat e lëkurës, janë vërtet zgjedhja perfekte. Në bazë të stilit tuaj, më poshtë keni 5 look të ndryshëm përzgjedhur nga revista e modës ‘Grazia.it’

Look ladylike

Pantallona culottes, këmishë e kaltër, këpucë slingback

Look Casual

Pantallona lëkure me bel të lartë, këmishë xhins, mokasini dhe çantë shopper

Look glamour

Pantallona lëkure vjollcë , bluzë chiffon, çizme, pallto lëkure

Look i sofistikuar

Pantallona të bardha lëkure me kinda, këmishë e bardhë, gilet dhe sandale

Look easy chic

Pantallona me efekt lëkure me bel të lartë, bluzë portafolio, xhaketë e zezë dhe atlete

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara