Ushtari i FSK-së bëhet baba në ditën e Ushtrisë

00:26 | 15 Dhjetor 2018

Ushtari i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Asim Gashi, në ditën kur u formua Ushtria e Kosovës ka pasur edhe një gëzim tjetër, pasi këtë ditë atij i erdhi në jetë një djalë.

Gashi e bëri të ditur lajmin në rrjetin social Facebook, duke thënë se e falënderon Zotin për këtë, njofton Klan Kosova.

“Sot 14 Dhjetor 2018 themelimi i Ushtrisë së Kosovës,sot Kosovës ju shtua edhe një USHTAR
Mirë se erdhe biri ynë PRIAM GASHI. Të duam shumë Mami,Babi dhe motra Parsa”, tha Gashi në Facebook.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara