Produjevë, arrestohen dy persona pasi sulmuan punëtorin e KEDS-it në detyrë

10:50 | 24 Shtator 2017

Policia në Podujevë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi kanë sulmuar viktimën (mashkull), punëtor i KEDS-it gjatë kryerjes së detyrës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Njoftimi i plotë:

Janë arrestuar dy te dyshuar meshkuj K/Sh, pasi qe te njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Sh punëtorin e Kompanisë KEDS-i gjersa ishte ne kryerje te detyrës. Viktima ka pësuar lëndime trupore për te cilat ka pranuar tretman mjekësor ne urgjencën e Podujevës. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili urdhëron qe rasti te shkon ne procedurë të rregullt.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara