Policia parkon veturën në zebra dhe trotuar (FOTO)

18:53 | 20 Qershor 2017

Disa lexues të portalit Arbresh.info kanë dërguar një foto ku shihet se Policia e Kosovës i ka shkelur rregullat e komunikacionit.

Në foto shihet se Policia e ka parkuar veturën në zebra në rrugën B, duke e vështirësuar kalimin e qytetarëve.

Ata kanë thënë se nëse një  qytetarë do ta parkonte veturën në këtë vend do të merrnin dënime  të larta, ndërsa policia pa problem e parkon veturën në zebra dhe trotuar (vendkalim për këmbësor).

eeeee

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara