Google ADS

Osmani: Lulëkuqet e Drenicës, të ujitura me gjakun e grave dhe burrave që u angazhuan për liri

21:24 | 7 Qershor 2024
.

Presidentja e Kosovës,  Vjosa Osmani, ka publikuar një foto ku shihet në një fushë me lule në Drenicë,

Në rrjetin e saj, Facebook, ka shkruar se ato janë të ujitura ndër shekuj me gjakun e grave dhe burrave që u angazhuan për liri, përcjell Arbresh.info.

“Lulëkuqet e Drenicës, të ujitura ndër shekuj me gjakun e grave dhe burrave që kurrë se ndalën angazhimin për liri!”, shkroi ajo në Facebook.

Shpërndaje në rrjete sociale