Google ADS

Më 12 korrik festë madhështore për kontributin e diasporës në çlirimin e Kosovës

21:44 | 10 Qershor 2024
E.H

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës me 12 korrik do të organizoj festë madhështore në shenjë falënderimi dhe mirënjohje për kontributin e mërgatës në çlirimin e Kosovës.

Kështu ka bërë të ditur ministrja e MPJD-së, Donika Gërvalla e cila tha se festa do të filloj nga ora 18:00 deri në 23:00.

“Më 12 Korrik, nga ora 18:00 deri në 23:00, në Prishtinë, MPJD organizon festë madhështore në shenjë falënderimi dhe mirënjohjeje për kontributin e jashtëzakonshëm të mërgatës sonë në çlirimin e Kosovës. Ju mirëpresim”, shkroi Gërvalla./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale