Krasniqi për Kurtin: Qëndrimet e tij, fitore spektakolare ose copëtim për vendin

21:15 | 19 Korrik 2021

Publicisti dhe analisti, Milazim Krasniqi, ka komentuar qëndrimet e kryeministrit Albin Kurti në dialogun me Serbinë.

Ai ka thënë se këto qëndrime të Kurtit, ose do të përfundojnë me fitore spektakulare përballë Serbisë, ose me copëtim të vendit me ndërhyrje të Serbisë.

Sipas tij, për këto dy mundësi do të varet se ka do të anojnë BE e ShBA./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara